ZASTĘPOWA ZASTĘPU ELEUSIS

ZASTĘPOWA ZASTĘPU ELEUSIS  Kinga Frączek

Hej! Nazywam się Kinga i mam 13 lat. Jestem zastępową najlepszego zastępu, czyli Eleusis, w drużynie starszej. Do drużyny Dęby dołączyłam we wrześniu 2014, a przyrzeczenie harcerskie złożyłam na obozie w Niesulicach w 2015 roku. Zostałam zastępową niedawno, bowiem w styczniu 2019 roku.

Moje hobby to rysowanie, tańczenie i harcerstwo. W wolnym czasie lubię posłuchać muzyki – popu, kpopu i klasycznego rocka. Interesuję się też skokami narciarskimi, które pasjonują mnie od zawsze. Nie pogardzę też dobrym kryminałem czy horrorem od Stephena Kinga czy Remigiusza Mroza.

Aktualnie zdobywam stopień pionierki. Moją podzastępową jest Martyna Słobodzian, na której zawsze mogę polegać.

Do zastępu Eleusis należą też inne pozytywne i uśmiechnięte od ucha do ucha dziewczyny, czyli: Milena Adamczewska, Amelia Miałszygrosz, Viktoria Szczypińska i Łucja Miłkowska.