»ZASTĘPY » ZASTĘP Orzeł

ZASTĘP ORZEŁ

Historia nazwy zastępu "Orzeł" zaczerpnięta z historii życia Andrzeja Małkowskiego.

ZASTĘPOWA ZASTĘPU ORZEŁ - MARTYNA GRZEGORZEWSKA

Nazywam się Martyna Grzegorzewska i mam 11 lat. Chodzę do 5 klasy szkoły podstawowej nr 8 w Świdnicy. Do harcerstwa wstąpiłam we wrześniu 2015 roku. Mam stopień harcerki. Moim hobby jest harcerstwo. Bardzo lubię słuchać muzyki, a w wolnych chwilach lubię czytać książki. Poza tym uwielbiam wyjeżdżać na różne rajdy i obozy.

29 Świdnicka Gromada Zuchowa "Leśni Tropiciele"

29 Świdnicka Drużyna Harcerska "Dęby"
im. Andrzeja Małkowskiego

29 Świdnicka Drużyna Starszoharcerska "Dęby"