»OBRZĘDOWOŚĆ » SPRAWNOŚCI
SPRAWNOŚĆ NIEZAWODNY HARCERZ / HARCERKA
Data wpisu: 25-12-2013 | Dział:
SPRAWNOŚĆ NIEZAWODNY HARCERZ / HARCERKA  SPRAWNOŚĆ NIEZAWODNY  HARCERZSprawność zdobywa się podczas okresu 1 roku kalendarzowego. Aby zdobyć sprawność należy wykonać następujące zadania: 1. Systematyczny udział w zbiórkach drużyny.
SPRAWNOŚĆ ZIMOWY PIECHUR
Data wpisu: 25-12-2013 | Dział:
SPRAWNOŚĆ ZIMOWY PIECHUR SPRAWNOSĆ ZIMOWISKOWA DRUŻYNY "ZIMOWY PIECHUR"1. Umie poprawnie i bez niczyjej pomocy ubrać ochraniacze pośniegowe.2. Potrafi wymienić rzeczy, które ubierze i zapakuje do plecaka na długą, zimową wędrówkę.
SPRAWNOŚĆ „STEFAN MIROWSKI”
Data wpisu: 25-12-2013 | Dział:
SPRAWNOŚĆ „STEFAN MIROWSKI” Sprawność Stefan Mirowski- stopień trudności (*)•    Zna daty i fakty z życia Stefana Mirowskiego•    Rozwiąże krzyżówkę o Stefanie Mirowskim•    Uczestniczył w kominku o Stefanie Mirowskim
REGULAMIN ODZNAK I OZNAK
Data wpisu: 08-12-2013 | Dział:
REGULAMIN ODZNAK I OZNAK REGULAMIN ODZNAK I OZNAKZUCHOWYCH, HARCERSKICH I INSTRUKTORSKICHZWIĄZKU HARCERSTWA POLSKIEGO 1. KRZYŻ HARCERSKI1.1. Odznaką organizacyjną harcerzy i instruktorów jest krzyż harcerski (rys. 1) wzorowany na polskim odznaczeniu wojskowym – Krzyżu Kawalerskim Virtuti Militari. Na poziomych ramionach krzyża harcerskiego umieszczony jest napis "Czuwaj". Pomiędzy ramionami wpleciony jest wieniec, złożony z lewej strony z liści dębowych, z prawej z liści laurowych. 
REGULAMINN SPRAWNOŚCI ZHP
Data wpisu: 08-12-2013 | Dział:
REGULAMINN SPRAWNOŚCI ZHP Podstawowy zestaw sprawności harcerskich Samarytańskie HIGIENISTA / HIGIENISTKA * 1. Założył/a opatrunek, nakleił/a plaster z opatrunkiem, zabandażował/a kończynę, wykorzystał/a w opatrywaniu chustę trójkątną.

29 Świdnicka Gromada Zuchowa "Leśni Tropiciele"

29 Świdnicka Drużyna Harcerska "Dęby" 
im. Andrzeja Małkowskiego

29 Świdnicka Drużyna Starszoharcerska "Dęby"
im. Andrzeja Małkowskiego

29 Świdnicka Drużyna Wędrownicza "Dęby"
im. Andrzeja Małkowskiego

Krąg Instruktorski "Dęby"

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Dolnośląska
Hufiec im. Szarych Szeregów w Świdnicy
ul. Lelewela 18, 58-100 Świdnica 
tel./fax: +48 748520179
e-mail: swidnica@zhp.pl
www.swidnica.zhp.pl


Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.