»ZASTĘPY
ZASTĘP ZARZEWIE
Data wpisu: 29-01-2019 | Dział:
ZASTĘP ZARZEWIE
ZASTĘP SKAUTKI
Data wpisu: 28-01-2019 | Dział:
ZASTĘP SKAUTKI ZASTĘPOWA Amelia Powroźnik Cześć! Mam na imię Amelka, mam 12 lat, choć tego wcale nie widać po moim wzroście,  jestem zastępową zastępu Skautki. Do drużyny wstąpiłam w 2016 roku.  Na swoim pierwszym obozie w Niesulicach w 2017 roku złożyłam Przyrzeczenie Harcerskie oraz otrzymałam krzyż harcerski z numerem 698, a także tego samego dnia objęłam funkcję zastępowej, co mnie bardzo ucieszyło i zdziwiło. : )
ZASTĘP SOKÓŁ
Data wpisu: 27-01-2019 | Dział:
ZASTĘP SOKÓŁ ZASTĘP SOKÓŁNazwa naszego zastępu pochodzi  z historii początków harcerstwa.  Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” było organizacją wychowania fizycznego, którego Andrzej Małkowski był instruktorem. ZASTĘPOWA Tosia Teuerle Cześć! Mam na imię Tosia, koledzy mówią również na mnie Tosiek, mam 13 lat, jestem zastępową zastępu Sokół. Do drużyny wstąpiłem w 2016 roku.
ZASTĘP ORZEŁ
Data wpisu: 29-01-2019 | Dział:
ZASTĘP ORZEŁ ZASTĘPOWA   ZASTĘPU Orzeł: Magda Skórzak Hej! Mam na imię Magda, mam 13 lat i jestem zastępową zastępu Orzeł. Do drużyny wstąpiłam w 2016 roku. Na swoim pierwszym obozie w Niesulicach złożyłam Przyrzeczenie Harcerskie oraz otrzymałam krzyż harcerski, z numerem 807. Na obozie w 2018 roku zostałam zastępową
ZASTĘP CZARNE STOPY
Data wpisu: 27-01-2019 | Dział:
ZASTĘP CZARNE STOPY   Zastęp  „CZARNE STOPY”   nazwa została zaczerpnięta z historii i tradycji indian. Czarne stopy były to trzy blisko spokrewnione plemiona Indian z Ameryki Północnej. Nazwa plemienia zaczerpnięta została ze zwyczaju barwienia stóp popiołem drzewnym. 
ZASTĘP PŁOMIENIE
Data wpisu: 27-01-2019 | Dział:
ZASTĘP PŁOMIENIE Zastęp „ PŁOMIENIE” nazwa pochodzi od harcerskiego stylu obchodzenia się z ogniem. Ognisko–harcerska tradycja, symbol, powaga, przeżycie przygody, przetrwanie, ciepło, braterstwoi pojednanie.Na znaczku zastępu Płomienie występują dwa polana drewna /dobro i zło, które spalają się dla płomienia dającego ludziom ciepło i światło/.   ZASTĘPOWY ZASTĘPU PŁOMIENIE - Aleksander Żabrowski Cześć! Mam na imię Olek mam 13 lat, jestem zastępowym zastępu Płomienie. Do drużyny wstąpiłem w 2015 roku.

29 Świdnicka Gromada Zuchowa "Leśni Tropiciele"

29 Świdnicka Drużyna Harcerska "Dęby" 
im. Andrzeja Małkowskiego

29 Świdnicka Drużyna Starszoharcerska "Dęby"
im. Andrzeja Małkowskiego

29 Świdnicka Drużyna Wędrownicza "Dęby"
im. Andrzeja Małkowskiego

Krąg Instruktorski "Dęby"

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Dolnośląska
Hufiec im. Szarych Szeregów w Świdnicy
ul. Lelewela 18, 58-100 Świdnica 
tel./fax: +48 748520179
e-mail: swidnica@zhp.pl
www.swidnica.zhp.pl


Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.