»1 %
1 % - jak przekazać?
Data wpisu: 24-03-2019 | Dział:
1 % - jak przekazać? 1% DLA SZCZEPU HARCERSKIEGO DĘBY Wesprzyj nasz rozwój i przekaż nam 1% swojego podatku   Jak to zrobić? 1. Ustal wysokość podatku należnego za miniony rok podatkowy (PIT roczny) 2. Zaokrąglij tę liczbę do pełnych dziesiątek groszy w dół 3. Wypełnij odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu PIT- pamiętaj, że w jednej deklaracji podatkowej możesz wesprzeć tylko jedną organizację- niech zostanie nią ZHP 4. Rubryka, którą należy wypełnić to "Wniosek o przekazanie 1% podatku...".  
JEDEN PROCENT - MASZ SZANSĘ ZOSTAĆ SPONSOREM
Data wpisu: 24-09-2017 | Dział:
JEDEN PROCENT - MASZ SZANSĘ ZOSTAĆ SPONSOREM JEDEN PROCENT. MASZ SZANSĘ ZOSTAĆ SPONSOREM Sam zdecyduj, kto zasługuje na jeden procent Twojego podatku. Możesz zostać lokalnym dobroczyńcą, wspomagając organizacje ze swojego regionu.Jedną z przyczyn, dla których na przekazanie 1 proc. podatku decydowało się dotąd stosunkowo niewielu podatników, były skomplikowane procedury. W tym roku są wyjątkowo proste.
1% DLA NASZEJ DRUŻYNY
Data wpisu: 24-09-2017 | Dział:
1% DLA NASZEJ DRUŻYNY 1% DLA NASZEJ DRUZYNY Działa to tak – osoba płacąca podatki i rozliczająca się z Urzędem Skarbowym za pomocą PIT-28 (Zeznanie o wysokości uzyskanego przychodu, wysokości dokonanych odliczeń i należnego ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych), PIT-36, PIT-37, PIT-38 (Zeznania o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) w roku podatkowym) wpisuje w odpowiedniej rubryce równowartość 1% należnego podatku dochodowego, obok dokładną nazwę OPP oraz numer w Krajowym Rejestrze Sądowym.
DZIĘKUJEMY ZA 1%
Data wpisu: 24-09-2017 | Dział:
DZIĘKUJEMY ZA 1% Drodzy Przyjaciele, Rodzice, Znajomi, Sąsiedzi! Wraz z harcerzami Szczepu Harcerskiego „Dęby” chciałbym wyrazić wdzięczność, że obdarzyliście nas Państwo zaufaniem i przekazaliście 1% podatku na rzecz Związku Harcerstwa Polskiego, a tym samym na konto naszego szczepu. 

29 Świdnicka Gromada Zuchowa "Leśni Tropiciele"

29 Świdnicka Drużyna Harcerska "Dęby" 
im. Andrzeja Małkowskiego

29 Świdnicka Drużyna Starszoharcerska "Dęby"
im. Andrzeja Małkowskiego

29 Świdnicka Drużyna Wędrownicza "Dęby"
im. Andrzeja Małkowskiego

Krąg Instruktorski "Dęby"

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Dolnośląska
Hufiec im. Szarych Szeregów w Świdnicy
ul. Lelewela 18, 58-100 Świdnica 
tel./fax: +48 748520179
e-mail: swidnica@zhp.pl
www.swidnica.zhp.pl


Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.