»ZASTĘPY » ZASTĘP Płomienie

ZASTĘP PŁOMIENIE

Zastęp „ PŁOMIENIE” nazwa pochodzi od harcerskiego stylu obchodzenia się z ogniem. Ognisko–harcerska tradycja, symbol, powaga, przeżycie przygody, przetrwanie, ciepło, braterstwo
i pojednanie.
Na znaczku zastępu Płomienie występują dwa polana drewna /dobro i zło, które spalają się dla płomienia dającego ludziom ciepło i światło/.

ZASTĘPOWY ZASTĘPU PŁOMIENIE - KAROL DROZD

Mam na imię Karol. Moja historia z ZHP zaczęła się we wrześniu 2014 rok. Obecnie mam stopień harcerza lecz kończę próbę na stopień młodzika. Po roku bycia w drużynie  zostałem chorążym. Tę funkcję pełniłem przez rok. Na moim 2 obozie w Bieszczadach w Czarnej Górnej zostałem zwolniony z pełnionej funkcji i rozkazem mianowany zastępowym  i bardzo się z tego cieszę ;)

29 Świdnicka Gromada Zuchowa "Leśni Tropiciele"

29 Świdnicka Drużyna Harcerska "Dęby"
im. Andrzeja Małkowskiego

29 Świdnicka Drużyna Starszoharcerska "Dęby"