»PORADNIK
Musztra
Data wpisu: 22-10-2018 | Dział:
Musztra ZASADY MUSZTRY KOMENDA Kierujący musztrą wydaje polecenia za pomocą komendy. Komenda podawana jest ustnie i należy ją wykonać natychmiast, a jeżeli dotyczy grupy, powinna być wykonana również jednocześnie i jednolicie. Rozróżniamy komendy: proste - składające się z hasła np. “BACZNOŚĆ”,
Umundurowanie
Data wpisu: 22-10-2018 | Dział:
Umundurowanie UMUNDUROWANIE Ogólne zasady noszenia munduru 1. Każdy członek ZHP ma obowiązek dbania o mundur i utrzymywania go w należytym porządku. 2. Każda jednostka organizacyjna ZHP dąży do pełnego umundurowania swoich członków oraz dba, aby w czasie wspólnych zajęć harcerskich wygląd członków jednostki był jednolity.
Praca Kadry opracował pwd Oskar Kaszubowski
Data wpisu: 06-06-2018 | Dział:
Praca Kadry opracował pwd Oskar Kaszubowski ZAPLANUJ PRACĘ Każdego roku przychodzi ten moment, w którym kończą się wakacje i nadchodzi wrzesień. Rozpoczyna się nowy rok harcerski. Dopiero zaczynacie pracować z drużyną, a może już jesteście starymi wyjadaczami - w jakiej sytuacji drużynowy lub przyboczny by nie był, zaplanowanie pracy i przygotowanie programu to podstawa. Dobrze ułożony plan pracy pozwoli na dość spójne prowadzenie roku harcerskiego.
SKŁAD ZASOBNIKA SURVIVALOWEGO
Data wpisu: 28-01-2016 | Dział:
SKŁAD ZASOBNIKA SURVIVALOWEGO SKŁAD ZASOBNIKA SURVIVALOWEGO Spakowany w pudełko plastikowe odporne na wilgoć i zgniecenie, szczelnie zamkniętePropozycja do gromadzenia , różnych artykułów z listy.
BANK POMYSŁÓW
Data wpisu: 22-10-2016 | Dział:
BANK POMYSŁÓW W ramach mojej próby podharcmistrzowskiej utworzyłem miejsce, w którym zamieszczać będę propozycje zajęć lub zbiórek. Filip Cygan
Wprowadzenie
Data wpisu: 13-03-2015 | Dział:
Wprowadzenie PRZEZ ZIELONE OKULARY... CZYLI PRZYBOCZNY NA EMIGRACJI                   "Wyjdź w Świat, zobacz, pomyśl, pomóż - czyli Działaj !"                 Wstęp, który macie dziś przed oczami, będzie wprowadzeniem do cyklu artykułów, które chciałbym publikować na stronie.

29 Świdnicka Gromada Zuchowa "Leśni Tropiciele"

29 Świdnicka Drużyna Harcerska "Dęby" 
im. Andrzeja Małkowskiego

29 Świdnicka Drużyna Starszoharcerska "Dęby"
im. Andrzeja Małkowskiego

29 Świdnicka Drużyna Wędrownicza "Dęby"
im. Andrzeja Małkowskiego

Krąg Instruktorski "Dęby"

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Dolnośląska
Hufiec im. Szarych Szeregów w Świdnicy
ul. Lelewela 18, 58-100 Świdnica 
tel./fax: +48 748520179
e-mail: swidnica@zhp.pl
www.swidnica.zhp.pl


Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.