»RODZICE
SKŁADKI CZŁONKOWSKIE AKTUALIZACJA 12.03.2015
Data wpisu: 13-03-2015 | Dział:
SKŁADKI CZŁONKOWSKIE AKTUALIZACJA 12.03.2015 Zobacz jak wyglądają Twoje opłacone składki członkowskie w drużynie.
Styl życia
Data wpisu: 25-12-2013 | Dział:
Styl życia   Ruch skautowy zaczął się rozwijać na naszych ziemiach w 1910 roku, w czasie kiedy Polska była pod zaborami. Rozkaz powołujący pierwsze drużyny w imieniu Naczelnej Komendy Skautowej we Lwowie ogłosił 22 maja 1911 r. Andrzej Małkowski, zainspirowany metodą i organizacją skautową stworzoną przez gen. Roberta Baden-Powella w Wielkiej Brytanii.
DLACZEGO WARTO WSTĄPIC DO ZHP
Data wpisu: 09-12-2013 | Dział:
DLACZEGO WARTO WSTĄPIC DO ZHP Rozwój samodzielności i aktywności Gromada zuchowa, drużyna harcerska, starszoharcerska, wędrownicza to doskonałe  miejsce aktywności dzieci i młodzieży. W drużynach dzieci i młodzież przygotowują się do aktywnego, dorosłego życia. Przez szkołę harcerską przeszło wiele znanych i cenionych osób, zajmujących dzisiaj ważne stanowiska w życiu społecznym, gospodarczym i politycznym. Harcerska szkoła życia i harcerski system wychowawczy odciska trwałe, pozytywne  piętno na młodych ludziach i procentuje na całe dorosłe życie.
SKŁADKI INFORMACJA DLA RODZICA
Data wpisu: 07-12-2014 | Dział:
SKŁADKI INFORMACJA DLA RODZICA Zgodnie ze Statutem Związku Harcerstwa Polskiego wszyscy członkowie ZHP zobowiązani są do wnoszenia na rzecz Związku składek członkowskich. Składka ta wynosi 48 zł na rok, czyli 4 zł na miesiąc i pobierana jest zgodnie z rokiem kalendarzowym. Pieniądze te są rozdzielane na poszczególne struktury ZHP:
O SKŁADCE W ZHP
Data wpisu: 07-12-2014 | Dział:
O SKŁADCE W ZHP Dualizm składki członkowskiej (§ 78)Zjazd wprowadził do Statutu ZHP dwa podstawowe pojęcia dotyczące składki członkowskiej, które definicję składki członkowskiej bez reszty dzielą na dwie części: podstawową i dodatkową zadaniową.
ZAŁÓŻ KONTO W M-BANKU
Data wpisu: 08-12-2013 | Dział:
ZAŁÓŻ KONTO W M-BANKU Chcesz, aby corocznie na twoje konto wpływało gratisowe 50zł ? na uregulowanie składek członkowskich ZHP? Otwórz konto w mBanku, korzystając ze swojej karty członkowskiej.

29 Świdnicka Gromada Zuchowa "Leśni Tropiciele"

29 Świdnicka Drużyna Harcerska "Dęby" 
im. Andrzeja Małkowskiego

29 Świdnicka Drużyna Starszoharcerska "Dęby"
im. Andrzeja Małkowskiego

29 Świdnicka Drużyna Wędrownicza "Dęby"
im. Andrzeja Małkowskiego

Krąg Instruktorski "Dęby"

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Dolnośląska
Hufiec im. Szarych Szeregów w Świdnicy
ul. Lelewela 18, 58-100 Świdnica 
tel./fax: +48 748520179
e-mail: swidnica@zhp.pl
www.swidnica.zhp.pl


Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.